Salı, 21 Kasım 2017 / Published in Bizden haberler

Büyük şirketlerin büyük planlamaları ve büyük sorunları olacağı aşikardır. Ancak kuruluş amacına uygun olarak yapılan tüm hizmetlerimizde, firmaların fuar stand adı altında yapılabilecek her türlü işlemlerinde yanlarında yer almaktayız.
Firmamızın misyon ve oluşumu oluşturan güven ve hızlı iletişim için gerekli tüm detaylandırmalar yapılmıştır. Özellikle geniş bir kitleye hakim olmak isteyen, bu geniş müşteri oluşumu içinde bulunan firmaların tasarımları konusunda, özel kurulan ekiplerimiz ile birlikte uzman ve profesyonel fuar stand hizmeti sunmaktayız.
Şirketinizin tanıtımının yapılabileceği alanlar olarak belirlenen büyük tanıtım fuarlarında sizler için firma ve şirketlerinizin Fuar stand tasarımı işlerini tümüyle üstlenerek bu alanda profesyonel hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Hazırlanan özel tanıtım fuarlarında firmanızın her türlü reklam tanıtımları ve stand çalışmaları tarafımızdan yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Özel ekipler ile birlikte konusunda uzman kişilerden oluşan teknik yardımlar ili devamlı olarak yanınızda yer almaya devam ediyoruz.
Ülkemizin en büyük fuar hacmine sahip olan İstanbul ilinde sizler için özel olarak hazırlanacak ve kendi bünyemizde oluşturacağımız özel teknikler ile trade Show İstanbul gibi tüm aktivitelerde sizlere büyük bir ivme kazandıracağız. Firmamız tarafından gerçekleştirilen her türlü tasarımlarımızda sizlerin gülümseyen yüzünüz olmaya devam edeceğiz. Özellikle şirketinizin tanıtımları için özel logo tasarımları, Kurumsal kimlik tasarımı ve tanıtımları gibi daha bir çok tasarım işlerinizde sizlere yardımcı olabiliriz.
Geniş bir çalışma yelpazesine sahip olan firmamızın özel olarak verdiği bir hizmet ise dekorasyon alanında yapılacak düzenlemelerdir. Dekorasyon konusunda hizmet vermekte olduğumuz İç Mimarlık Dekorasyon İstanbul kategorisi ile sizlerin İstanbul ilindeki tüm firmalarınızın yeniliklerini sağlayabiliriz. Yapmanız gereken tek şey karşılıklı güven ve memnuniyet içerisinde firmamızı aramak ve isteklerinizi belirtmeniz olacaktır. Profesyonel yardım için sizlere hizmet veren firmamıza hepinizi bekliyoruz.

Salı, 21 Kasım 2017 / Published in Bizden haberler

Web sitemiz yeni arayüzüyle online

Salı, 21 Kasım 2017 / Published in Bizden haberler

Yeni bir ev veya şirketiniz için iç dekorasyon yaptırmak istiyorsanız uzman ekibi ile ve sektörde tanınan bir markadır… Mlajans ekibini tanımak istiyorsanız hakkımızda sayfamızı incelemenizi öneririz…
Günümüz dünyasında belirli bir alanda kurulmuş büyük pazarlarda sizlerde firma olarak yer almak istiyorsanız, basamakları çıkmak için ilk önce girmek istediğiniz sektörün gerekliliklerini karşılamanız gerekmektedir.
Firmanızın ve şirketinizin büyük pazarlarda yer almasını sağlamak için sizin adınıza tasarım işlerinizi artık yürütecek olan tanıtım firmamızda, her türlü fuar stand tasarım işleriniz yapılarak, bu alanda almanız gereken tüm hizmetler tarafımızdan verilmektedir.. Firmamız tarafından özel olarak yetiştirilen ve konusunda uzman personel tarafından verilecek olan bu profesyonel çalışmalar ile sizlerde artık şirketinizin içi mimari hazırlıklarınızı yaptırabilirsiniz.
Büyük firmalar ile birlikte aynı zamanda yapılacak olan fuar tanıtımlarınızda hazırlanacak olan tanıtım stantlarınız da sizlere bu alanda hizmet verebilmekteyiz. Büyük bir pazar olarak görülen ve tüm şirketlerin rekabet içerisinde gerçekleştireceği Fuar stand tasarımı gibi konularda özel ve profesyonel işlemleriniz rahatlıkla çözümlenebilmektedir.
İstanbul ilinde belirli zamanlarda kurulan büyük fuarlarda sizlerde özel davetli olarak giderek, şirketinizin, kurum ve kuruluşlarınızın tanıtımlarını yapabilmek imkanına sahip olabilirsiniz.Firmanızın büyümesi ve gelişmesi için özel olarak hazırlanan profesyonel ekipler ile her türlü tasarım işlemleriniz yapılmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken, bu alanda büyük bir söz sahibi olan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

TOP

Şimdi ara